fbpx

AP MARKETING

SOCIAL MEDIA

Social media to podstawa w budowaniu świadomości

i zaufania marki!

„Jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz”

Dzisiaj każdy zna, tę maksymę, lecz jeszcze kilka lat temu, kiedy ktoś powiedział, że pracuje w Internecie, ludzie krzywili się i mówili „weź się do normalnej pracy”. Teraz już bardzo wiele osób wie, że to właśnie social media kreują rzeczywistość. Pomagają wypłynąć na szerokie wody Internetu oraz pozwalają zarobić na życie. Dzisiaj już nikt nie wyśmiewa się z twórców internetowych, bo to właśnie oni są celebrytami, którzy potrafią za sobą pociągnąć masy. To oni kreują marki, tworzą strategie, szukają nietuzinkowych rozwiązań oraz nawiązują współpracę nie tylko z popularnymi firmami, ale także z nowymi osobami i dzięki temu kreują nowych Insta Celebrytów.

Jednak praca z Internetem wcale nie jest taka łatwa, jak by się mogło wydawać, ponieważ nie tylko potrzeba pomysłu na to, jak pracować i kreować swój wizerunek w sieci. Należy też poświęcić na to dużo czasu. Łatwo jest zacząć, lecz jeśli w którymś momencie zaniedbasz swoje social media, wtedy twoi obserwatorzy pójdą do kogoś innego i już możesz ich nie odzyskać. A spadek obserwujących, od razu przełoży się na mniejsze zyski Twojej firmy.

Jeśli więc chcesz zaistnieć w takich social mediach jak Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Tik Tok, a wiesz, że nie będziesz miał czasu, żeby regularnie je prowadzić, wtedy zapraszamy do nas. Chętnie poprowadzimy twoje media społecznościowe i sprawimy, że będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

Social Media - co nas cechuje

Co możemy Ci zaproponować w ramach tej usługi:

 • znajomość technik i trendów marketingowych
 • doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowej w wielu branżach
 • praktyczna wiedza dotycząca kampanii reklamowych
 • szukanie nietuzinkowych rozwiązań

Social Media z nami to same korzyści!

 1. Uzupełnimy lub zaktualizujemy informacje na Twoich stronach społecznościowych – najważniejsze jest to, aby osoby odwiedzające twoją stronę, od razu mogły znaleźć informacje, kim jesteś, co im oferujesz i dlaczego to właśnie Tobie powinni zaufać. Odpowiednio umieszczone informacje na temat Twój i Twojej firmy, potrafią nie tylko zatrzymać i zaintrygować twoich klientów, lecz także wygenerować zainteresowanie nowych.
 2. Stworzymy indywidualną strategię komunikacji – jesteśmy w stanie tak poprowadzić twoje Social Media, żeby trafiły one do określonej grupy osób. Odpowiednio dobrany język, dostosowany do właściwej grupy społecznej sprawi, że twoje towary i usługi zostaną zauważone, a pomiędzy Twoją firmą, a Twoim odbiorcami zostanie nawiązana odpowiednia relacja.
 3. Będziemy w stałym kontakcie z Twoimi odbiorcami – wiemy, że jesteś człowiekiem zapracowanym i nie zawsze masz czas na to, żeby pilnować swoich social mediów, dlatego to właśnie my weźmiemy na siebie cały ciężar obmyślenia strategii marketingowej oraz jej wdrożenia. To także my będziemy regularnie ją realizować, uzupełniając Twoje strony o nowości, aktualności oraz promocje, tak żeby Twoi obserwatorzy cały czas o Tobie pamiętali.
 4. Skonfigurujemy i ustawimy kampanie reklamowe – każdy wie, że kampania reklamowa to motor napędowy dla biznesu. Poprawnie skonfigurowana reklama, dobrana do odpowiedniej grupy odbiorców, potrafi zdziałać cuda. Nie musisz się także martwić tym, że przekroczy to Twoje możliwości budżetowe, gdyż to właśnie my dopasujemy go do odpowiedniej kampanii, tak, żeby wygenerowała ona spodziewane zyski.
 5. A to wszystko ozdobimy pięknymi projektami graficznymi – nie od dzisiaj wiadomo, że najskuteczniej nasze zainteresowanie wzbudza obraz. To on wzbudza w nas największe emocje i to właśnie na niego skierowana jest nasza uwaga. Dobierzemy do Twojego profilu grafiki lub reklamy tak, że każdy, kto odwiedzi Twoją stronę, był nią zachwycony i żeby nie mógł o niej zapomnieć.
Social Media z nami to same korzyści
Social Media z nami to same korzyści
Zobacz jak pracujemy – Social Media

Nasza praca z Social Mediami:

 • poznamy Twoje potrzeby i opracujemy indywidualną ofertę,
 • ustalimy szczegóły i sporządzimy umowę,
 • zrobimy audyt Twoich aktualnych profili w social mediach,
 • stworzymy strategię komunikacji marketingowej,
 • rozpoczniemy pracę nad realizacją celów wyznaczonych w strategii marketingowej,
 • co tydzień wyślemy Ci raport z przeprowadzonych działań.

Zainteresowany? Jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez mail – kontakt@ap-marketing.pl

Masz pytania? Napisz!
kontakt@ap-marketing.pl