fbpx

AP MARKETING

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy – dlaczego warto go posiadać?

Sklepy internetowe -AP Marketing

Zakupy internetowe stają się coraz popularniejsze

Żyjemy w czasach szybkiego rozwoju technologicznego. Z roku na rok coraz więcej ludzi przekonuje się do zamawiania rzeczy w sieci i szacuje się, że tendencja wzrostu popularności zakupów internetowych będzie utrzymywać się przez najbliższe kilka lat. Właśnie dlatego jest to najlepszy czas, by zainwestować w miejsce, które umożliwi Ci maksymalne wykorzystanie obecnej sytuacji

Wartość wizualna sklepu internetowego

Wartość wizualna

Postawienie sklepu internetowego nie jest łatwym zadaniem. Nie masz tutaj bezpośredniego kontaktu z klientem, więc zawartość strony powinna być ciekawa dla odwiedzającego, wzbudzać w nim emocje i w konsekwencji popychać do działania. Właśnie dlatego musi ona być przejrzysta, szybka i łatwa w obsłudze. Według badań, aż 52% użytkowników nie dokonuje ponownych zakupów w sklepie, który wydał im się niedopracowany i nieestetyczny. Z tego powodu należy dołożyć wszelkich starań, by klient chciał wrócić na Twoją stronę. Jeśli jednak nie masz pomysłu, jak to zrobić, warto zlecić to zadanie specjaliście. Będzie on wiedział, jak dotrzeć do nawet najgłębiej skrywanych pragnień osób odwiedzających Twój sklep.

 

Pamiętaj, że w Internecie jest wiele sklepów, my sprawimy, że to właśnie Twój będzie się wyróżniał na tle innych.

Twój sklep, twój zysk

Prowadzenie sklepu Internetowego wydaje się proste, lecz to tylko pozory, dlatego oferujemy Ci pomoc oraz łatwy system zarządzania treścią, jakim jest WordPress. Nie potrzebuje on dodatkowych oprogramowań ani płatnych wtyczek.  A dzięki naszej pomocy sam po jakimś czasie nauczysz się jego obsługi. Ten typ sklepu jest bardzo intuicyjny, a do tego można mu nadać bardzo designerski wygląd. Kolejnym jego atutem jest to, że zawiera on funkcję, dzięki której w łatwy sposób możesz go połączyć ze sklepami Facebook i Google. To nie znaczy, że zostawimy Cię samego, gdyż zawsze będzie coś nowego do zrobienia. Nie musisz się jednak martwić o to, że za każdym razem będziesz musiał za to płacić, gdyż płacisz tylko raz, a sklep pozostaje twoją własnością.

Twój sklep, twój zysk
Etapy pracy - Sklepy internetowe

W ramach naszej usługi otrzymasz:

  1. nieograniczoną ilość podstron,
  2. dodatki „upiększające” strony, zgodne z najnowszymi trendami,
  3. dostosowanie do urządzeń mobilnych,
  4. połączenie strony z kanałami social media,
  5. dostosowanie strony do polityki RODO oraz regulamin sklepu,
  6. podstawowy pakiet SEO,
  7. domenę i hosting na rok
  8. certyfikat SSL na rok.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się – kontakt@ap-marketing.pl

Masz pytania? Napisz!
kontakt@ap-marketing.pl