fbpx

AP MARKETING

PROJEKTY GRAFICZNE

Zadbaj o profesjonalny wygląd swojej strony!

Projekty graficzne - AP Marketing

Czy wiesz, że spójne i ciekawe grafiki mają wpływ na sprzedaż?

Nie na darmo mówi się, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Od zarania dziejów podstawowym systemem komunikacji był obraz (rysunki naskalne, hieroglify Egipskie). W obecnych czasach następuje powrót do komunikacji za pomocą obrazu. To treść wizualna jako pierwsza przyciąga uwagę i dlatego wielu użytkowników (bo aż 42%!) wydaje opinię o sklepie internetowym/firmie na podstawie wyglądu strony. W związku z tym warto zadbać o to, by grafiki znajdujące się na niej były wykonane dobrze i estetycznie. Dzięki temu wzbudzisz zaufanie klienta i znacznie zwiększysz szanse na sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

Wpływaj na emocje

Wpływaj na emocje

Bardzo często to właśnie one mają główny wpływ na to, że człowiek podejmuje taką akcję, a nie inną. W tym przypadku decyduje się na wydanie pieniędzy u Ciebie, zamiast iść do konkurencji. Nie musisz oferować najniższych cen, bądź oryginalnych, innowacyjnych produktów. Jeżeli dzięki dobrym projektom wywołasz u potencjalnego klienta chęć posiadania, wygrasz na starcie. Właśnie dlatego warto takie prace zlecić osobie wykwalifikowanej w tej dziedzinie. Pamiętaj, że emocje są bardzo silnym bodźcem, a w połączeniu z właściwym obrazem mogą zdziałać cuda dla Twojego biznesu.

Zapytasz zapewne czym są projekty graficzne

Projektowanie graficzne, to jedna z dziedzin sztuki, która wymaga wiedzy, doświadczenia i kreatywności. Statystyczny Kowalski spotyka się z grafiką projektową w każdym miejscu, w jakim się znajduje, ponieważ są to etykiety produktów, loga sklepów, banery reklamowe, ale również logotypy, intrografiki, piktograny, a także plakaty dlatego spieszymy z wyjaśnieniem, że oferujemy różne rodzaje grafik – od logotypów, poprzez wizytówki firmowe, aż do obrazów, które możesz użyć np. w social mediach.

Co projektujemy
Dlaczego warto z nami współpracować

Dlaczego warto wybrać agencję AP Marketing:

  • nasi graficy są specjalistami w dziedzinie projektowania graficznego,
  • do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie,
  • wszystkie nasze projekty są unikalne, a także dostosowane do Twoich potrzeb,
  • każde zlecenie realizujemy w jak najszybszym czasie.

Jak wygląda współpraca z nami?

  • Zapoznajemy się z Twoją wizją i wspólnie ustalamy szczegóły, by móc jak najlepiej wykonać swoją pracę.
  • Po dopracowaniu detali zlecenia podpisujemy umowę. Oczywiście wszystko może odbyć się drogą elektroniczną.
  • Przygotowujemy 3 wersje projektu. Dzięki temu możesz wybrać ten, który najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań.
  • Wysyłamy Ci wszystkie niezbędne pliki.
  • Za pomocą umowy przenosimy prawa autorskie na Ciebie. Sprawi to, że będziesz jedynym prawnym właścicielem wykonanych przez nas grafik.
Zasady współpracy

Jeśli interesuje Cię współpraca z naszą agencją, skontaktuj się z nami –

kontakt@ap-marketing.pl

Masz pytania? Napisz!
kontakt@ap-marketing.pl