fbpx

AP MARKETING

LANDING PAGE

Landing Page, czyli strona lądowania lub strona docelowa.

landing page

Oferujesz coś w promocyjnej cenie, lub chcesz przyciągnąć nowych klientów darmową próbką Twojego produktu/usługi? Przekieruj go na landing page!

Jest to specjalnie generowana strona, na którą trafia klient zainteresowany danym towarem, czy też usługą. Jest to Twoje miejsce w sieci poświęcone promocjom, albo sprzedaży danego towaru. Może ona być bytem samoistnym, mikro stroną, albo częścią większej całości.

Jak działa landing page

Jak to działa?

Zasada działania landing page jest bardzo prosta. Kiedy użytkownik trafi na określoną stronę ma możliwość kliknięcia w baner reklamowy, link w mailingu, albo bezpośrednio z wyszukiwarki. Wtedy zostaje przekierowany na tzw. stronę landing page, która ma na celu nakłonienie go do danego działania.

Dzięki temu anonimowy użytkownik staje się osobą realnie zainteresowaną daną usługą, lub produktem. To na tej stronie zostawia on swoje dane, takie jak wiek, płeć, rodzaj uprawianego sportu, albo używanych kosmetyków. To dzięki informacjom z tej strony firma może określić potrzeby głównego użytkownika, zaproponować mu nie tylko zakup produktu, czy skorzystanie ze zniżki, ale także pomoc w założeniu konta, albo wzięcie udziału w konkursie.

Co może klientowi zaoferować strona:

 • podanie adresu mailowego, po to, żeby zapisać się do subskrypcji newslettera,
 • założenie konta,
 • wypełnienie ankiety,
 • wypełnienie formularza,
 • udział w konkursie,
 • wysłanie zapytania ofertowego,
 • oraz zakup produktu,
Oferta - landing page
rodzaje landing page

Rodzaje stron docelowych.

Rodzaj strony docelowej zależy przede wszystkim od celu marketingowego, jaki za jej pomocą chcesz osiągnąć. W zależności od tego, na jakim użytkowniku Ci zależy, taki rodzaj landing page musisz wybrać dla swojej firmy.

– Lead Generation

Dzięki zamieszczonemu na stronie formularzowi, zainteresowany może zostawić swoje dane kontaktowe.

Strony Click Through

Nakłania do kliknięcia w nią, dzięki czemu potencjalny klient jest przekierowywany na stronę danej firmy.

Landing page sprzedażowy

Dzięki tej stronie potencjalny klient może nabyć dany towar, albo usługę. Jest ona bardziej zaawansowana, gdyż za jej pośrednictwem można dokonać transakcji.

Strony Coming Soon

Kiedy dany towar, lub usługa wchodzą na rynek, wtedy najskuteczniejsza jest strona Coming soon, gdyż to za jej pomocą można zbadać potencjalny popyt i zainteresowanie odbiorców.

Co możemy zaoferować w ramach obsługi stron landing page?

 1. Atrakcyjny design.
 2. Czytelny UX i UI (user experience i user interface).
 3. Odpowiednią strukturę treści.
 4. Zachęcający Call To Action.
 5. Fachową optymalizację.
Co oferujemy w ramach usługi
etapy współpracy - landing page

Etapy naszej współpracy:

 • najpierw musimy poznać twoje potrzeby, żeby móc opracować dla Ciebie indywidualną ofertę. Możesz nawiązać z nami kontakt telefonicznie, albo mailowo,
 • kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły projektu strony, wtedy możemy sporządzić umowę,
 • po jej podpisaniu, nasz zespół weźmie się do realizacji obranego celu,
 • na każdym etapie realizacji projektu będziesz informowany o postępach w pracy. Będziesz mógł nanieść też swoje sugestie, jeśli będziesz mieć takowe,
 • kiedy nasz zespół zakończy pracę nad projektem, dajemy ci 3 dni na zapoznanie się z efektem końcowym oraz na naniesienie ewentualnych poprawek i odesłanie feedbacku,
 • gdy efekt końcowy projektu strony będzie dla Ciebie zadowalający, wtedy wystawimy fakturę, a po zaksięgowaniu należności na naszym koncie, przeniesiemy na Ciebie prawa własności strony.

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, napisz do nas – kontakt@ap-marketing.pl

Masz pytania? Napisz!
kontakt@ap-marketing.pl