fbpx

AP MARKETING

KAMPANIE REKLAMOWE

Zyskaj klientów  dzięki odpowiednio dobranym

kampaniom reklamowym!

kampanie reklamowe - AP Marketing

Czym są kampanie reklamowe?

Otóż są to działania, które mają dotrzeć do określonej wcześniej grupy odbiorców i wpłynąć na nią tak, żeby zachęcić ją do zapoznania się z daną marką, a w konsekwencji zakupu produktów/usług. Nie są to jednak teksty w stylu “kup pan cegłę”. Czynności podejmowane w ramach kampanii reklamowych opierają się na budowaniu zaufania potencjalnego klienta, ponieważ dzięki temu, będzie bardziej skłonny do wydania pieniędzy.

kampanie reklamowe - gdzie prowadzić

Gdzie prowadzi się kampanie reklamowe?

Możliwości jest wiele, choć najczęściej wybierany jest portal Facebook z uwagi na bardzo duże zasięgi. Nierzadko jednak korzysta się z kilku platform oferujących płatne działania marketingowe, np. Facebook, Google Ads i Instagram. Gwarantuje to dotarcie do większej liczby użytkowników, a co za tym idzie, zwiększa się szanse na pozyskanie nowych klientów.

Jakie są główne cele prowadzenia kampanii reklamowych?

 • Budowanie świadomości i wizerunku marki – daj się poznać nowym klientom. Pokaż, kim jesteś, dlaczego oferujesz to, a nie coś innego, a także co Tobą kieruje. Nie skupiaj się na sprzedaniu produktu, a na pokazaniu potencjalnemu klientowi, że Twoja firma istnieje i jest godna zaufania.
 • Zachęcenie do podjęcia działania – jeżeli dana grupa ludzi już Cię poznała, możesz zachęcić ich do wykonania jakiejś czynności, np. zapoznania się z Twoją ofertą.
 • Popchnięcie do zakupu – zdobyłeś już zaufanie potencjalnego klienta? W takim razie możesz spokojnie zaproponować mu swój produkt/usługę.
 • Budowanie zaangażowania – nie chcesz, żeby klient dokonał jednorazowego zakupu? W takim razie musisz zbudować z nim więź, która sprawi, że będzie chciał wracać.
cele kampanii reklamowych
Dlaczego warto z nami współpracować

Dlaczego powinniśmy poprowadzić Twoją kampanię reklamową?

 • Zatrudniamy doświadczonych copywritertów, którzy stworzą ciekawe teksty, będące podstawą do przedstawienia Twojej firmy nowym użytkownikom, a także zachęcenia stałych klientów do zakupu. Pamiętaj, dobry tekst to połowa sukcesu.
 • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każda branża ma inny target i wymagania. Chcemy zapewnić Ci jak największe zyski i właśnie dlatego możesz liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony.
 • Projekty realizujemy w krótkim czasie. Mamy świadomość, że w biznesie odgrywa on kluczową rolę i z tego powodu dołożymy wszelkich starań, by wykonać go jak najszybciej.
 • Szanujemy Twoją opinię. Jeśli podczas realizacji, będziesz mieć jakieś sugestie, weźmiemy je pod uwagę, ponieważ chcemy, żebyś był maksymalnie zadowolony z efektów.

Jak przebiega współpraca z nami?

 • Na początku musimy Cię poznać, żeby dowiedzieć się, jakie masz pomysły, oczekiwania, a także czym zajmuje się Twoja firma. Dzięki temu będziemy mogli maksymalnie dostosować nasze działania pod Ciebie, a tym samym zwiększyć zyski, które przyniesie kampania. Jeżeli więc jesteś zainteresowany tą usługą, skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź za pośrednictwem maila.
 • Kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły, podpiszemy umowę, a następnie przystąpimy do realizacji projektu. Nie martw się, nie wiążemy się umowami długoterminowymi.
 • Przekazujesz nam dostęp do swoich kont reklamowych abyśmy mogli je poprawnie skonfigurować i uruchomić reklamy
 • Co tydzień lub co miesiąc przekazujemy Ci pełny raport uzyskanych wyników
 • Jeśli pierwszy miesiąc kampanii był dla Ciebie zadowalający, możemy kontynuować współpracę.
Jak przebiega współpraca z nami

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: kontakt@ap-marketing.pl

Masz pytania? Napisz!
kontakt@ap-marketing.pl